ÇEBİ VAKFI

Çebi Yapı


1979 yılında kurulan ve sektöründe dünya çapında birçok başarıya imza atan ÇEBİ A.Ş.` nin 2004 yılında inşaat yatırımlarına hız verme kararı almasıyla kurulan ÇEBİ YAPI kısa süre içerisinde doğru yatırımları ve yenilikçi yaklaşımlarıyla inşaat sektöründe de önde gelen güvenilir firmalardan biri olmayı başarmıştır.

Yatırım gücü ve uzman kadrosuyla birçok projeye öncülük eden ÇEBİ YAPI 2011 yılı sonu itibariyle portföyünü 150.000 m2 konut ve mağaza, 20.000 m2 ofis yapısı gibi geniş bir hacme ulaştırmayı başarmıştır.

Yenilikçi ve nitelikli tasarımlarıyla, özgün mimarlık anlayışıyla, kaliteden ödün vermeyen inşaat uygulama ve taahhüt hizmetlerini sürdüren ÇEBİ YAPI sektöründeki yeniliklerin takipçisi ve hatta öncüsüdür.

YAZIHANE projesiyle, U.S. GREEN BUILDING COUNCIL (Amerikan Yeşil Bina Konseyi) tarafından verilen LEED sertifikalarından LEED GOLD hedefleyen Türkiye`deki ilk HOME OFFICE projesine imza atarak, sektörde yeni ufuklar açmayı başaran ÇEBİ YAPI ayrıca sürdürülebilir çevre yaklaşımlarıyla bölgeye yeni bir değer katmayı hedeflemektedir.

Ayrıca Türkiye` de yalnızca tarihi eserlerde ve çok özel kamu yapılarında ve bazı yüksek kaı binalarda uygulanan NONLİNEAR PERFORMANCE ANALYSIS yöntemini, spesifik (parsele özel) zemin etüdlerini BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ile yaptığı ortak çalışmalarla bilgisayar ortamında YAZIHANE projesinde uygulanan ÇEBİ YAPI, 475 yıl boyunca olması muhtemel depremlerde "0" can kaybı ve %90` ın üzerinde hemen yeniden kullanım sonuçlarını elde etmeyi başarmıştır.

Gün geçtikçe değer kazanan portföyünü güvenilir yatırımlar, doğru projeler, sürdürülebilir çevre hedefleri ve öncü yaklaşımlarıyla genişleten ÇEBİ YAPI hizmetleri ile müşterilerine ve sektöre değer kazandırmaya devam etmeyi hedeflemektedir.


Firma Ünvanı :
Adres :
Telefon :
Faks :
E-Posta :
Web :